SKUP AUT BIAŁYSTOK

Co zrobić z autem, którym nie chcemy już jeździć ? Jak najszybciej się go pozbyć ? Są trzy wyjścia – możemy sprzedać je osobie prywatnej, dodając setki ogłoszeń i czekać na klienta, oddać na złom bądź sprzedać firmie UNIWERSTAL – Skup samochodów używanych Białystok .

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa każdy samochód musi być zarejestrowany i ubezpieczony. I to niezależnie od tego, w jakim jest stanie, czy nadaje się do jazdy i czy ktokolwiek z niego jeszcze korzysta. Wyjątek od tej reguły stanowią auta zabytkowe – tu ciągłość ubezpieczenia nie jest wymagana. Jeżeli auto ma jeszcze jakąkolwiek wymierną wartość, to z pewnością znajdzie się chętny na jego zakup. Wszystko zależy od ceny. Na rynku działa wielu handlarzy wyspecjalizowanych w skupowaniu aut zaniedbanych, popsutych czy rozbitych, ale pamiętajmy, że w przypadku, gdy muszą dojechać do auta, nie dość, że oferują śmiesznie niskie ceny, to jeszcze potrafią przedstawić umowę in-blanco, dzięki czemu sprzedający tak na prawdę nie wie komu sprzedał auto.  Jeżeli samochód nie przedstawia już żadnej wartości albo chcemy się go pozbyć możliwie szybko, to najprostszym rozwiązaniem jest oddanie go na złom Białystok. Uniwerstal wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta umożliwił odkup aut całych i jeżdżących na umowę kupna-sprzedaży, natomiast auta nienadające się do naprawy i ponownego wykorzystania, klient ma okazję zezłomować na miejscu  i otrzymać legalne dokumenty, potrzebne do wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji !

Pamiętajcie państwo aby auta sprzedawać tylko legalnym i wyspecjalizowanym firmom.

UNIWERSTAL kupuje:

• samochody używane do 3000 zł
  • auto-złom
  • auta powypadkowe, spalone, niekompletne, bez przeglądu i OC, z wadami prawnymi
  • ciągniki, maszyny rolnicze
  • koparki, ładowarki, dźwigi,
  • skutery i motocykle
  • samochody specjalistyczne
Skup samochodów używanych Białystok
Skup samochodów Białystok
Skup aut za gotówkę Białystok
skup aut używanych Białystok Popiełuszki 113
Oznaczone , , , , ,

16 thoughts on “SKUP AUT BIAŁYSTOK

1. Dzień dobry. ile będzie kosztować autokasacja mojego samochodu Ford Mondeo w 1994 roku?

2. Proszę o telefon 695 186 998. Dostanie Pan jeszcze pieniądze za niego !

3. Witam Mam Na Sprzedaż opla astre G 2002r. Samochód Na Chodzie To małych poprawek Lakierniczych Robiony pod Siebie Wyjazd Za granicę i trzeba sprzedać

4. iLE BĘDZIE KOSZTOWAĆ AUDI 100 z 1986r dizel

5. Dzień dobry, Posiadam SKODE FELICJE1,3 MPI Z 2000 R I Chciał bym Się Jej Pozbyć, Z Góry dziękuję za Odpowiedź

6. Dzień Dobry , posiadam FIat Multipla 1,6 Rocznik 2001 ile bedzie koszTować skup wyżej wymienionego auta

7. Witam, zapraszamy na miejsce. na pewno się dogadamy

8. Witam mam do sprzedania Seicento 200 rok
    Ile mogę za niego dostać?

9. Witam ile befxidt kosztować kasacja audi a3 z 1997r.
    1.6

10. Witam mam do sprzedania Peugeot 306 1.9 d kombi 1998 rok

11. witam, mam golfa 3 z 1995r.1.6 benzyna. na chodzie. hak.

12. Witam!!!
    Ma do zbycia mazda 323f bj 2002r 2.0 TDI. PRZEGLĄD do maja 2020 . Oc do grudnia 2019.

13. Witam. Sprzedam golf 4 4motion 1.9 tdi 99rok 4drzwi climatronik dziala el szyby
    Wada jest uszczelka pod glowica
    Cena 1200zl

14. Witam
    Posiadam Mercedesa w210 2002 r 2,2Cdi
    W aucie jest uszkodzony PRZÓD, ale tylko BLACHARSKO.

15. Kia carnival 2.9 crdi 2004 rok sprawny

16. MAM Do Sprzedania CITROËN C5 2001 2,0 bEnzyna