Kasa za posprzątane podwórko

Wiosną do zgarnięcia jest kasa za posprzątane podwórko

 

Potrzebujesz pieniędzy? Rozejrzyj się są wokół Ciebie… Uporządkuj działkę, gospodarstwo, plac firmowy, a znajdziesz tam surowce wtórne, które spieniężysz w przedsiębiorstwie Uniwerstal. Na pewno masz coś do sprzedania, coś co tylko niepotrzebnie zajmuje miejsce, psuje krajobraz Twojego otoczenia. Po co bezsensownie przechowywać materiały, które już Ci się nie przydadzą skoro możesz się ich szybko pozbyć a na dodatek zarobić? Sprzedaż złomu, złomowanie starych aut, to przedsięwzięcia, dzięki którym nie tylko uporządkujesz działkę, plac firmowy czy podwórko gospodarskie, ale to także sposób na szybki i prosty sposób na zarobek.


Posiadasz złom stalowy, żeliwny, akumulatory, katalizatory, wiązkę samochodową, kable w oprawach, metale kolorowe czy puszki? Już nie muszą zajmować Twojego miejsca. Firma Uniwerstal, oferuje skup wszelkiego rodzaju złomu, który jest w stanie sama odebrać, transport – w tym przypadku to nie problem, nie musisz o tym myśleć, bo w razie konieczności bez dodatkowych opłat podstawi Tobie kontener na złom, który wystarczy tylko zapełnić! Ponadto w razie potrzeby firma oferuje demontaż i cięcie złomu bezpośrednio u klienta lub w obrębie przedsiębiorstwa. Wystarczy, że zdecydujesz się na podjęcie współpracy z najprężniej rozwijającym się i największym podmiotem skupu złomu na terenie Białegostoku, przedsiębiorstwem Uniwerstal, a porządki związane z pozbyciem się zalegającego złomu nigdy nie sprawią Ci trudności.

wywoz_zlomu_uniwerstal

 

Ponadto firma Uniwerstal zadba o twoją przestrzeń… Oferuje ona bezpłatny wynajem kontenerów przeznaczonych do bezterminowego składowania złomu. Jeżeli prowadzisz firmę, która generuje duże ilości stalowych odpadów nie wahaj się i zamów kontener, za którego dzierżawę nic nie zapłacisz, a wykwalifikowani pracownicy firmy Uniwerstal opróżnią go w wybranym przez Ciebie terminie doręczając Ci gotówkę natychmiastowo po odebraniu surowców. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko na uzyskanie efektu uporządkowanej przestrzeni, ale także będzie stanowiło źródło pewnego dochodu.

 

Przedsiębiorstwo Uniwerstal, jako rzetelna i sprawdzona jednostka swym klientom oferuje wysokie ceny skupu złomu i przerobu surowców wtórnych, jakich nie zaproponują Ci żadne inne przedsiębiorstwa tego sektora funkcjonujące na terenie całego Białegostoku! Dlatego opinie jakimi cieszy się firma Uniwerstal są nieposzlakowane, solidność w działaniu i dbałość o klienta to cechy które je wyróżniają wśród innych podmiotów z branży.

 

Nie zwlekaj, czas wiosennych porządków nadchodzi niezwłocznie. Udaj się do przedsiębiorstwa Uniwerstal Skup złomu Białystok przy ulicy ks. J. Popiełuszki 113, a pozbędziesz się każdej ilości złomu. Płatność gotówkową otrzymasz bezpośrednio na miejscu skupu.

skup-złomu-białystok


 

Oznaczone , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + trzy =